VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2214
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2214
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1410GX2214 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 44.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913909146 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1000 mm GX1310GX2210
expedícia do 8 dní328,90 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm GX1210GX1015
expedícia do 8 dní256,32 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 mm GX1510-10
expedícia do 8 dní329,26 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €


