VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 GX1510-06
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 GX1510-06
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1510-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní294,52 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2214
expedícia do 8 dní335,85 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €


