VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1200 mm GX1512-02
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1200 mm GX1512-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1512-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 66.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913945878 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1200 mm
expedícia do 8 dní336,20 €
Pri platbe vopred iba 311,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-05
expedícia do 8 dní343,15 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1200 mm GX1312GX2215
expedícia do 8 dní377,52 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €


