VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1200 mm
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1200 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1212GX1014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 68.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908378 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, čierna GX3514
expedícia do 8 dní95,48 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-07
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1200 mm GX1512-02
expedícia do 8 dní391,42 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412GX2215
expedícia do 8 dní377,52 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €


