VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-02
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1570-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913945953 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-09
expedícia do 8 dní328,90 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm
expedícia do 8 dní232,00 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 700 mm GX1270GX2215
expedícia do 8 dní249,03 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €


