VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 1100 mm GX2611GX1014
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 1100 mm GX2611GX1014
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX2611GX1014 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | HPL laminát |
| Tloušťka desky | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 29.6400 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963957 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | HPL |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-03
expedícia do 8 dní374,06 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, matné sklo, 1100 mm GX1411GX1015
expedícia do 8 dní318,84 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1100 GX1511-05
expedícia do 8 dní325,78 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €

