VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1100 mm
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1100 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1211GX1014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 60.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908361 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, čierna GX3514
expedícia do 8 dní95,48 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 200W OT/200
expedícia do 8 dní56,85 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 200W s regulátorom výkonu TT/200
expedícia do 8 dní110,23 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 200 W LT90200K
expedícia do 8 dní40,02 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


