VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 1300 mm GX2613GX1014
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 1300 mm GX2613GX1014
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX2613GX1014 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | HPL laminát |
| Tloušťka desky | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.4800 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963971 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | HPL |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 1300 mm GX1313GX1015
expedícia do 8 dní357,03 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1300 mm GX1413GX2210
expedícia do 8 dní391,42 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1300 mm
expedícia do 8 dní357,03 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

