VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1300 mm
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1300 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1213-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952005 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
507,25 €
Pri platbe vopred iba 480,00 €
PMH Elektrický sušiak Niklas NI2B-RK 657x1462 Kábel vpravo Čierna NI2B-RK
expedícia do 7 dní493,27 €
Pri platbe vopred iba 467,00 €


