VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 900 mm GX2690GX1014
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 900 mm GX2690GX1014
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX2690GX1014 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | HPL laminát |
| Tloušťka desky | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 24.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963933 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | HPL |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 900 GX1590-05
expedícia do 8 dní284,11 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 900 mm GX1390GX2214
expedícia do 8 dní318,48 €
Pri platbe vopred iba 294,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 900 mm GX1590-09
expedícia do 8 dní367,11 €
Pri platbe vopred iba 339,00 €

