VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1290-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952098 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní232,00 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní270,22 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 900 GX1590-05
expedícia do 8 dní284,11 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €


