VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm GX1490-01
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm GX1490-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1490-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 44.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952432 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní238,95 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 900 mm GX1290GX2210
expedícia do 8 dní273,34 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 900 mm GX1390GX1015
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


