VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1400 mm
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1400 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1414GX1014 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1400 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 75.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908316 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414GX2210
na objednávku412,27 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1400 mm
expedícia do 8 dní318,84 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
377,88 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €


