VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1100 mm GX1311GX2210
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1100 mm GX1311GX2210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1311GX2210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 58.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913908835 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
49,22 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Urán elektrický radiátor 800 x 600 mm, 300 W, chróm - W105-0800-600-2300-01
expedícia do 10 dní276,26 €
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50
expedícia do 10 dní270,12 €
Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, biely - W120-1000-500-2900-20
expedícia do 10 dní363,48 €


