VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1300 mm GX1413GX2210
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1300 mm GX1413GX2210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1413GX2210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 68.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913908934 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ALYA vykurovacie teleso rovné 400x1188mm, stredové pripojenie, chróm LLS308
expedícia do 8 dní102,55 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mexen Mars kúpeľňový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66
expedícia do 10 dní89,96 €
METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1140 mm, čierna mat IR444TB
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


