VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1300 mm GX1313GX2215
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1300 mm GX1313GX2215
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1313GX2215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 68.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913944741 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Neptún elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chróm - W101-1600-500-2600-01
expedícia do 10 dní396,49 €
elektrický sušiak PRIMAVERA, 500x1600 mm, C31 čierna matná RADPRI501631
do 10 dní v e-shope372,28 €
ORBIT-E elektrické vykurovacie teleso oblé 450x960 mm, 300W, biela ILEO94T
expedícia do 8 dní136,85 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €


