VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414GX2210
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414GX2210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1414GX2210 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913908941 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
401,84 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
398,72 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1400 mm
expedícia do 8 dní377,88 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €


