RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, ružové zlato mat 1209-09PG
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, ružové zlato mat 1209-09PG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-09PG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 183 mm |
| Farba | Meď |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Pre umývadielko, Bidetová sprcha, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.8850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913948268 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | růžové zlato |
Mohlo by vás zaujímať
PARIS stojanková umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1104-05
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Umývadlová stojanková batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €


