VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 GX1510-05
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 GX1510-05
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1510-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946073 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1000 mm GX1210GX2214
expedícia do 8 dní297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 GX1510-06
expedícia do 8 dní308,42 €
Pri platbe vopred iba 285,00 €


