VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-05
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-05
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1512-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946158 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
49,22 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412-02
expedícia do 8 dní412,27 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1200 mm GX1312-02
expedícia do 8 dní412,27 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1200 mm GX1512-03
expedícia do 8 dní391,42 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €


