VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 800 GX1580-05
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 800 GX1580-05
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1580-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946271 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 800 mm GX1380GX1015
expedícia do 8 dní256,32 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 800 mm GX1380-02
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 800 mm GX1580-03
expedícia do 8 dní311,53 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €


