VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1210GX1010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 47.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908026 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, chróm GX3510
expedícia do 8 dní92,16 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410-02
expedícia do 8 dní370,57 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1000 mm GX1510-02
expedícia do 8 dní349,74 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1000 mm GX1310GX2210
expedícia do 8 dní328,90 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €


