VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1290GX1010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908019 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, chróm GX3510
expedícia do 8 dní92,16 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm GX1290GX1015
expedícia do 8 dní238,95 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 900 mm GX1490GX2215
expedícia do 8 dní318,48 €
Pri platbe vopred iba 294,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní270,22 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €


