VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1311GX1010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 60.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908439 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
49,22 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm
expedícia do 8 dní311,89 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €
587,31 €
Pri platbe vopred iba 543,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm
expedícia do 8 dní339,68 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €


