VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1200 mm
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1200 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1312GX1010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 65.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908446 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
49,22 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412GX2210
expedícia do 8 dní370,57 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, matné sklo, 1200 mm GX1412GX1015
expedícia do 8 dní336,20 €
Pri platbe vopred iba 311,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-06
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €


