VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1410GX1010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 46.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908118 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y podomietková vaňovo-sprchová batéria, nástenný diel, kartáčovaný grafit Y1235ROGR
expedícia do 14 dní128,25 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UT042T
expedícia do 8 dní149,00 €
Pri platbe vopred iba 138,00 €


