VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1000 mm GX1310GX2216
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1000 mm GX1310GX2216
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1310GX2216 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 44.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913909306 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní287,57 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 GX1510-05
expedícia do 8 dní301,47 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €

