VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2216
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2216
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1410GX2216 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 44.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913909382 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní249,38 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1000 mm GX1210GX2210
expedícia do 8 dní290,70 €
Pri platbe vopred iba 269,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2214
expedícia do 8 dní335,85 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €

