VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1000 mm GX1510-04
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1000 mm GX1510-04
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1510-04 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913945816 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 mm GX1510-10
expedícia do 8 dní329,26 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní287,57 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410-02
expedícia do 8 dní370,57 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €

