VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-04
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-04
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1511-04 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913945854 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-03
expedícia do 8 dní374,06 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1100 mm
expedícia do 8 dní294,52 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-02
expedícia do 8 dní374,06 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €

