VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-09
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-09
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1511-09 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913952463 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
587,31 €
Pri platbe vopred iba 543,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 1100 mm GX1311GX1015
expedícia do 8 dní318,84 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1100 mm GX1511-10
expedícia do 8 dní353,56 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €


