VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-08
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-08
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1514-08 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1400 mm |
| Barva profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946226 |
| Záruka | 3 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 1400 mm GX1314GX1015
expedícia do 8 dní377,88 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1400 mm
expedícia do 8 dní346,61 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-07
expedícia do 8 dní391,77 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €

