VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1200 mm
VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1200 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1212GX1016 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 68.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908521 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-05
expedícia do 8 dní343,15 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1200 mm
expedícia do 8 dní357,03 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412GX2210
expedícia do 8 dní370,57 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €

