VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 800 mm
VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 800 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1280GX1016 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908484 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 800 mm GX1580-10
expedícia do 8 dní291,05 €
Pri platbe vopred iba 269,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 800 mm GX1590-02
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 800 GX1580-06
expedícia do 8 dní270,22 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €

