VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 700 mm GX1370-02
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 700 mm GX1370-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1370-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913952227 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 GX1570-07
expedícia do 8 dní252,85 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 700 mm GX1370GX2210
expedícia do 8 dní273,34 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 700 mm GX1270GX2215
expedícia do 8 dní249,03 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €


