VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm GX1470-01
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm GX1470-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1470-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952395 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 700 mm GX1470GX2215
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-03
expedícia do 8 dní294,18 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
expedícia do 8 dní228,53 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €


