VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-03
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-03
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1570-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913945977 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm
expedícia do 8 dní232,00 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 GX1570-07
expedícia do 8 dní252,85 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm GX1270GX1015
expedícia do 8 dní207,69 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €

