VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 GX1570-05
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 GX1570-05
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1570-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946233 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 700 mm GX1470-02
expedícia do 8 dní315,02 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 700 mm GX1370GX1015
expedícia do 8 dní238,95 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
expedícia do 8 dní228,53 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €


