VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 mm GX1570-10
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 mm GX1570-10
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1570-10 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952548 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 700 mm GX1470GX2215
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-01
expedícia do 8 dní287,23 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-02
expedícia do 8 dní294,18 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €


