VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1270GX1010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 34.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913907999 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, chróm GX3510
expedícia do 8 dní92,16 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen FLAT 360 SLIM 70 cm - Lineárny odtokový žľab, ružové zlato 1641070
expedícia do 10 dní82,61 €
Podlahový linear. žľab k stene 750 mm, bočné D40, square mat s nerez. rámčekom CH 750 SN 3
expedícia do 8 dní123,91 €
Podlahový linear. žľab k stene 750 mm, bočné D40, flor mat s nerez. rámčekom CH 750 KN 3
expedícia do 8 dní123,91 €


