VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1100 mm
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1100 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1211-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913951961 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm
expedícia do 8 dní318,84 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
394,89 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-02
expedícia do 8 dní374,06 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €


