VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1310-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 46.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952111 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 GX1510-05
expedícia do 8 dní301,47 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2215
expedícia do 8 dní335,85 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm GX1210GX1015
expedícia do 8 dní256,32 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €


