VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm GX1390-01
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm GX1390-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1390-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 43.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952272 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Niklas NI2B-LK 657x1462 Kábel vľavo Čierna NI2B-LK
expedícia do 7 dní493,27 €
Pri platbe vopred iba 467,00 €
PMH Elektrický sušiak Niklas NI1B-RK 657x952 Kábel vpravo Čierna NI1B-RK
expedícia do 7 dní434,15 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €


