VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 900 GX1590-07
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 900 GX1590-07
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1590-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946332 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm GX1390-01
expedícia do 8 dní297,99 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 900 mm GX1590-03
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 900 GX1590-06
expedícia do 8 dní291,05 €
Pri platbe vopred iba 269,00 €


