VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 800 mm GX1580-10
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 800 mm GX1580-10
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1580-10 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952562 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 800 mm GX1480GX2215
expedícia do 8 dní297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 800 mm
expedícia do 8 dní297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 800 mm GX1380GX2210
expedícia do 8 dní290,70 €
Pri platbe vopred iba 269,00 €


