VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 700 mm GX1370GX2215
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 700 mm GX1370GX2215
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1370GX2215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 29.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913944789 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 700 mm GX1370GX1015
expedícia do 8 dní238,95 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-03
expedícia do 8 dní294,18 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 700 mm GX1270GX2210
expedícia do 8 dní242,08 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €


