VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1400 mm GX1214GX1015
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1400 mm GX1214GX1015
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1214GX1015 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1400 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 78.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913944598 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-06
expedícia do 8 dní391,77 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1400 mm
expedícia do 8 dní346,61 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 1400 mm GX1314GX1015
expedícia do 8 dní377,88 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €


