VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm GX1290GX1015
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm GX1290GX1015
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1290GX1015 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913944659 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, biela mat EG1434 59097
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní259,80 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 900 mm GX1390GX2215
expedícia do 8 dní318,48 €
Pri platbe vopred iba 294,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní270,22 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €


