VEA WC sedátko, SLIM, odnímateľné, Soft Close, biela
VEA WC sedátko, SLIM, odnímateľné, Soft Close, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-40Z80200I-S |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 34x44 cm |
| Šířka | 340 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 3.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687023617 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
VEA závesná WC misa Rimless, 34,5x52cm, biela
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový žulový drez Mexen Elix 600 x 500 mm, biely, zlatý sifón - 6525601005-20-G
expedícia do 10 dní151,77 €
294,86 €


