VEA závesná WC misa Rimless, 34,5x52cm, biela
VEA závesná WC misa Rimless, 34,5x52cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10VA02001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 34,5x52 cm |
| Šířka | 345 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687030745 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA držiak toaletného papiera rezervný, čierna/meď mat WS018BC 60579
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Nimco Bormo BR 11055S-26 Držiak na toaletný papier chróm
do týždňa v e-shope19,42 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €


